Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
2| 8755 | НОВИНИ

Моника Белучи: Добрият секс е ключ към здравето

Моника Белучи
Моника Белучи
Добрият секс е ключът към здравето и хубавия живот, заяви Моника Белучи. Тя призна, че не е привърженик на строгите диети и изтощителните тренировки, за да бъде във форма.
 
Актрисата смята, че натоварването в леглото е достатъчно добро средство за стройна фигура и дълъг живот. Моят съвет е - хранете се добре, пийте добре, правете добър секс и се смейте много! Останалото идва само", казва звездата.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Борисов: Лавров е най-добрият дипломат в света, но на внушения не се подаваме 48| 7212 | Борисов: Лавров е най-добрият дипломат в света, но на внушения не се подаваме Цветанов: Стефан Радев е най-добрият избор за Сливен 3| 5319 | Цветанов: Стефан Радев е най-добрият избор за Сливен Г. Коритаров за Фрог: Борисов проговори на езика на Моника Маковей 21| 11827 | Г. Коритаров за Фрог: Борисов проговори на езика на Моника Маковей К. Пенчев: Добрият омбудсман не го номинират за втори мандат 0| 5916 | К. Пенчев: Добрият омбудсман не го номинират за втори мандат

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads