Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
9| 5559 | НОВИНИ

Каролев: Данък "вредни храни" води до корупция

Владимир Каролев
Владимир Каролев
Реформаторският блок не искат да се приемат закони, които преди това не са обсъдени от широката публика, заяви той директно критикувайки политиката на здравния министър Петър Москов за данък "вредни храни".
 
С тези промени се създават условия за корупция, категоричен е той. По думите му най-сладката професия ще е тази на проверяващия дали в даден фритюрник се пържи със здравословно масло или не.

Той заяви, че от икономическа гледна точка сметките са бакалски. Изследване от Стандфорд показва, че проблемите не идват от храните, а от липсата на движение, каза Каролев.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Шоколадът и сладоледът с данък „вредни храни” 11| 6205 | Шоколадът и сладоледът с данък „вредни храни” Буря в БНТ заради данък "Вредни храни" 11| 5822 | Буря в БНТ заради данък "Вредни храни" Каролев: От 100 лв.бюджет-3 лв. отиват в МВР 7| 5841 | Каролев: От 100 лв.бюджет-3 лв. отиват в МВР Миков: БСП е категорично против данък „градина” 1| 5353 | Миков: БСП е категорично против данък „градина”

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads