Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 5491 | БИЗНЕС & ТУРИЗЪМ

Застраховките на автомобили ще се сключват и онлайн

Застраховките на автомобили ще се сключват и онлайн
Застраховките на автомобили да могат да се сключват и по електронен път, реши парламентарната икономическа комисия. Вероятно още тази седмица промените в Кодекса за застраховането ще бъдат гласувани и в пленарната зала.
 
От догодина застраховките ще се сключват не само по електронен път, но и без да е необходимо наличието на електронен подпис, но стикерът, който удостоверява задължителната застраховка "Гражданска отговорност" за автомобилите, остава с намерението от 2017 година евентуално и той да отпадне. Дотогава стикерът и полицата при онлайн застраховането ще се изпращат с куриер. Потребителите все пак ще могат да избират дали да застраховат чрез брокер, дали да застраховат онлайн, или на място в офиса на застраховател, съобщава БНР.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Кофти!  Няма да имаме завод за цели автомобили, каза Лукарски 13| 6098 | Кофти! Няма да имаме завод за цели автомобили, каза Лукарски Сатър! Газовите уредби на автомобилите - незаконни ! 26| 12808 | Сатър! Газовите уредби на автомобилите - незаконни ! 65% ръст в износа на автомобили от България 0| 8064 | 65% ръст в износа на автомобили от България Продажбите на нови автомобили спаднаха с 45% 1| 5500 | Продажбите на нови автомобили спаднаха с 45%

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads