Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
9| 5070 | НОВИНИ

Шуменци скочиха срещу строежа на джамия

Шуменци скочиха срещу строежа на джамия
В община Шумен е внесена подписка на жители на квартал „Дивдядово” срещу намерението там да бъде изградена джамия, съобщава БТА.
 

Събрани са над 2000 подписа, които са били връчени на кмета Любомир Христов. Той е уверил вносителите, че ще се съобрази с реакцията им. По думите на градоначалника изграждането на джамия в квартала било само инвестиционно намерение, за което била подадена молба в общината.

 

Началникът на отдела "Териториално и селищно устройство" в местната администрация Калин Костадинов обяснява, че е внесен проект за изменение на предназначението на парцел за застрояване в квартала от „жилищно строителство” в „обществено-обслужващи дейности, с конкретно предназначение „джамия". Собствениците на съседните имоти са били уведомени.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Бургаски миньори скочиха на бунт заради забавени заплати 0| 4713 | Бургаски миньори скочиха на бунт заради забавени заплати Фрог око: И офицерите от "Атлантик" скочиха на Горанов и икономиите в сигурността 9| 7254 | Фрог око: И офицерите от "Атлантик" скочиха на Горанов и икономиите в сигурността И жените в армията скочиха срещу Горанов и бюджета 5| 5935 | И жените в армията скочиха срещу Горанов и бюджета БСП обеща на шуменци работа и достойни доходи 2| 4957 | БСП обеща на шуменци работа и достойни доходи

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads