Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
1| 5253 | НОВИНИ

Задържаха жена с фалшив корем във Франция

Архив
Архив
Френската полиция задържа жена, която е имала фалшив корем на бременна, по подозрения, че с него тя се е опитвала да прикрие обекти от метални детектори, с които да извърши атентат, съобщава в. „Индипендънт“.
 

Жената, която е на 23 години, е мюсюлманка от френски произход и е била задържана заедно с 35-годишния си съпруг в Монпелие. Според данни във френските медии полицията е претърсила дома на двойката и там е бил открит изкуственият корем.

 

Според източници на едно от изданията, жената е заявила, че използва корема, за да получава повече привилегии при пътуване, уточнява БГНЕС. Според разследващите обаче изкуственият корем е бил облепен отвътре с алуминиево фолио – схема, за която се предполага, че помага за заблуждаване на метални детектори.

 

Според парижко издание, служителите на реда са открили доказателства, че двойката е гледала онлайн клипове на жестокостите на ИДИЛ. Засега двамата са задържани под домашен арест докато разследването продължи. 

 

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
БОРКОР настоява за затвор на лекари, издали фалшив ТЕЛК 9| 5706 | БОРКОР настоява за затвор на лекари, издали фалшив ТЕЛК Бързият влак София-Варна помете жена, стояла на релсите 1| 5360 | Бързият влак София-Варна помете жена, стояла на релсите Е. Минчев: Искам жена и синът ми да се "лордее" с мен 14| 7313 | Е. Минчев: Искам жена и синът ми да се "лордее" с мен Борисов обяви, че Екатерина Захариева е предложена за правосъден министър 7| 5413 | Борисов обяви, че Екатерина Захариева е предложена за правосъден министър

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads