Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

17| 9563 |29.12.2015 НОВИНИ

Алгафари: Борисов не искаше да каже "шлифера", а "дедовия"

.
Нидал Алгафари
Премиерът ни е уникален министър-председател, уникален в света, не сухар като Камерън и Меркел, добави Нидал Алгафари. Единственият начин е да успява с тип лафчета Тодор Живков, така поема вината, отговорността, но те не са изтървани случайно, а са много добре премерени, посочи той.
 
Според Алгафари Москов е останал, защото вече си били приятелчета с Бойко.

Със сигурност много хора държат Борисов за шлифера, той пък други, това е една верига, каза Алгафари. Според него Борисов всъщност не искал да каже тогава "шлифера", а "дедовия", но преценил, че това не е за пред камерите.

Много ключови фигури в ДПС бяха отлюспвани през годините - Шерифе Мустафа, Касим Дал, Осман Октай, Кадир Кадир. Всички те бяха обвинявани или в корупция или в предателство. Кога го разбраха, попита той. Става дума за личен конфликт за власт. На Доган не му допадна, че Местан проби голямата порта в Турция, че турците заобиколиха Доган, каза още Алгафари. Зад Местан обаче стои голяма част от мюсюлманите и турците в България, смята той.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 14| 5136 |15.12.2020 Мехмед Дикме: До Нова година се подготвя алтернатива на ДПС . 6| 5337 |17.03.2017 Борисов: Доган ни казва, че ДПС е патриотична формация и отваря врата за патриотична коалиция . 22| 10160 |05.03.2016 Давутоглу на Борисов и Местан: Искам да ви видя в управлението премиер и вицепремиер бъдещ . 6| 5116 |13.01.2016 Връчили протестна нота на турския посланик

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads