Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
5| 7237 | НОВИНИ

И Венцислав Каймаканов си тръгна от групата на ДПС

Венцислав Каймаканов
Венцислав Каймаканов
Депутатът от ДПС Венцислав Каймаканов обявява в писмо, че остава при Лютви Местан. Каймаканов беше областен управител на Пловдив по времето на правителството на Пламен Орешарски и срещу него имаше протести.
 
"Не съм член на ДПС. В парламента съм като част от гражданската квота. На последните парламентарни избори бях поканен лично от г-н Местан с идеята му да разшири експертното присъствие в парламентарната група. Споделям последователното му поведение в защита на либералните ценности и избора на България да бъде член на ЕС и НАТО. За мен честната позиция е да напусна парламентарната група, като гласуването ми ще бъде за всички полезни за България решения", заявява Каймаканов.

Самият Местан обяви пред журналисти, че прекарал вечерта на рождения си ден в Пловдив с Каймаканов, припомня изданието.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Делото срещу задържаните на Капитан Андреево митничари тръгна 1| 6662 | Делото срещу задържаните на Капитан Андреево митничари тръгна Двамата зам.-министри на правосъдието също си тръгнаха 3| 5432 | Двамата зам.-министри на правосъдието също си тръгнаха Дървото, убило човек в Борисовата, се изтръгнало от корен 5| 4633 | Дървото, убило човек в Борисовата, се изтръгнало от корен "Червеи” тръгна при открити врата 1| 4752 | "Червеи” тръгна при открити врата

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads