Реклама / Ads
1| 5730 |15.06.2017 НОВИНИ

Цачева: Ще подам оставка, само ако премиерът я поиска

.
Цецка Цачева
Правосъдният министър Цецка Цачева заяви, че ще подаде оставка, ако тя ѝ бъде поискана от премиера с аргумент, че не се справя като министър. Коментарът ѝ бе по повод писмо на видни юристи, които поискаха да освободи поста, цитирайки нейни думи по отношение на председателя на ВКС Лозан Панов.
 

Цачева заяви, че е готова да се срещне с юристите, подписали писмото с искане за оставка. Готова е да се срещне и с всеки, който има идеи по продължаване на работата по стратегията за съдебна реформа. В това число влизали и прокурори и съдии.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 5| 2814 |08.12.2025 Зеленски: Лондонските разговори завършиха с оформен 20-точков мирен план . 0| 2150 |08.12.2025 Financial Times: Николай Младенов е фаворит да оглави управленската структура в Газа . 1| 2168 |08.12.2025 Брутален побой в „Люлин“: Двама ранени, двама задържани . 0| 2153 |08.12.2025 Никола Цолов с трофей във Формула 3 и обещаващ дебют във Формула 2

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads