Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 7758 | НОВИНИ

България със злато и бронз от Олимпиадата по химия в Тайланд

България със злато и бронз от Олимпиадата по химия в Тайланд
Един златен и три бронзови медала спечели българският отбор на 49-та Международна олимпиада по химия в Након Патом, Тайланд. Златният медал завоюва Петър Христов – ученик в XI клас на СМГ „Паисий Хилендарски“, съобщиха от МОН.
 

Бронзови медалисти са Весела Механджиева и Кристина Костадинова, ученички в XII клас на Националната природо-математическа гимназия „Академик Любомир Чакалов“, и Кръстьо Драгинов, ученик в XII клас на ПМГ „Яне Сандански“ в град Гоце Делчев. Ръководители на отбора са доц. д-р Донка Ташева и доц. д-р Пенка Василева от Факултета по химия и фармация на СУ „Св. Климент Охридски”.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Борисов: Само от България зависи на каква скорост ще се развива 9| 7673 | Борисов: Само от България зависи на каква скорост ще се развива Порожанов: Чужденците трябва да купуват земя в България 3| 7246 | Порожанов: Чужденците трябва да купуват земя в България ЕК скочи срещу България по 4 процедури за нарушение на европейските закони 3| 9256 | ЕК скочи срещу България по 4 процедури за нарушение на европейските закони Очевидец пред Фрог: В България ни лъжат за войната в Донбас, наши също воюват /снимки/ 34| 22760 | Очевидец пред Фрог: В България ни лъжат за войната в Донбас, наши също воюват /снимки/

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads