Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 11362 | ЛАЙФ СТАЙЛ

Бос и по потник президентът посреща деца от Родопите в Бояна

Бос и по потник президентът посреща деца от Родопите в Бояна
Президентът Румен Радев и съпругата му Десислава посрещнаха в резиденцията си в Бояна малките Митко и Лили. Децата са от родопското село Вълчан дол и сами гледат болните си родители.
 
На смиката с родопчанчетата президентът е бос, облечен е с потник и с къси панталонки. Фотото е направена в двора на резиденция „Бояна“, твърди още постът в социалните мрежи.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Звезда от "Сексът и градът" се омъжи на 69 години 0| 13765 | Звезда от "Сексът и градът" се омъжи на 69 години Фреди е мъртъв, да живее Фреди 1| 13718 | Фреди е мъртъв, да живее Фреди Модел от OnlyFans задържан след въоръжен обир 1| 11107 | Модел от OnlyFans задържан след въоръжен обир ChatGPT: скоро и с еротични умения 0| 11105 | ChatGPT: скоро и с еротични умения

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads