Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 7060 | НОВИНИ

В. Симеонов обвини министър Ангелкова за корупцията в туризма

Валери Симеонов
Валери Симеонов Източник: БГНЕС
Вицепремиерът Валери Симеонов каза, че министърът на туризма Николина Ангелкова и подчиненото й министерство крият информация за туризма и за концесиите по Черноморието. Той се съгласи с мнението на експерта Драганов, че корупцията в туризма е по високите етажи на властта, но не назова имена.
 
Естествено, че вина за това, което е по Черноморието носи и министър Ангелкова и общините - за сергиите и чаршаф-пазарите, допълни той.  Симеонов каза още, че има доста информация, която ще предаде на прокуратурата.

Вицепремиерът Симеонов не се съгласи, че е скарал синдикатите и работодателите за прослуженото време. Това било лично мнение.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Байрактаров: Валери Симеонов да си подаде оставката 2| 6141 | Байрактаров: Валери Симеонов да си подаде оставката Активистка на Валери Симеонов е арестуваната за трафик на бежанци 3| 5629 | Активистка на Валери Симеонов е арестуваната за трафик на бежанци Нигяр Джафер: Валери Симеонов да отговаря за демографска политика е подигравка с обществото 1| 6903 | Нигяр Джафер: Валери Симеонов да отговаря за демографска политика е подигравка с обществото Експерт: Обемът на обвинителния акт за КТБ не помага, а пречи 2| 7305 | Експерт: Обемът на обвинителния акт за КТБ не помага, а пречи

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads