Реклама / Ads
0| 6021 |31.07.2017 НОВИНИ

Без опасност за живота на пострадалия в Пирин турист

.
Пострадалият в Пирин турист е в стабилно състояние и без опасност за живота. Противно на първоначалната информация за скално затрупване, най-вероятно той е паднал само от високо в скалиста местност.
 

Инцидентът е станал днес около 15 часа. Жена в близост до мястото е чула викове за помощ и е подала сигнал на телефон 112. Около 30 спасители от Банско и Сандански тръгват към труднодостъпния район.

 

В спасителната акция се е наложила и акция с хеликоптер. Туристът е със счупен крак и тежка гръдна травма. Веднага след като е открит, е транспортиран с хеликоптер в столична болница, където предстои да му бъдат направени още изследвания. Мъжът е на 62 години, най-вероятно е от Благоевград.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 159 |08.12.2025 Новият механизъм на ЕС за помощ на Украйна: България с потенциален дял от €1,2 млрд. . 1| 420 |08.12.2025 Европейският съюз с нов план за България и мигрантите . 0| 400 |08.12.2025 Представиха нов хуманоиден робот с шест ръце – Miro U . 2| 678 |08.12.2025 Руснаците махат бронираните машини от фронта заради дронове и нова тактика

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads