Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
1| 5622 | НОВИНИ

Клошарят взел пистолета на самоубилия се бизнесмен, за да не се наранят младежи

bTV
bTV
74-годишният Симеон Стоев, укрил пистолета след смъртта на бизнесмена Данаил Божилов в Пловдив, заяви пред съда, че е взел оръжието, защото в парка имало много младежи, които можело да се наранят.
 

Прокуратурата поиска постоянен арест на задържания бивш военен. Според адвоката на Стоев той щял да го предаде на полицията, но се уплашил от писанията, че е извършено убийство.

 

Симеон Стоев е привлечен като обвиняем за държане без надлежно разрешително на два пистолета, единия от които "Берета", и боеприпаси към тях.

Оръжието било открито от служители на МВР в тайник, който се намирал под печката в една от стаите в жилището на Стоев.


МВР твърди, че на 26 юли обвиняемият е бил първият, който е видял и се е приближил до тялото на бизнесмена Даниел Божилов. Според свидетели той е констатирал смъртта, но е взел пистолета, с който Божилов се е самоубил.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Зам.-шефът на администрацията на Путин взел повече пари от него 6| 5745 | Зам.-шефът на администрацията на Путин взел повече пари от него Манолова: ”Топлофикация” е надвзела над 11 млн. лв. от софиянци 0| 4480 | Манолова: ”Топлофикация” е надвзела над 11 млн. лв. от софиянци Марин льо Пен: Русия си е взела Крим законно 5| 5112 | Марин льо Пен: Русия си е взела Крим законно И братът на Кобрата взел изпит по право в СУ  по ”втория начин” 7| 16815 | И братът на Кобрата взел изпит по право в СУ по ”втория начин”

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads