Реклама / Ads
0| 4122 |03.09.2017 НОВИНИ

Тереза Мей ще плати 50 млрд. паунда по развода с ЕС

.
Тереза Мей
Британският премиер Тереза Мей е готова да плати сметка по развода с ЕС в размер на 50 милиарда паунда в опит да започне търговски преговори, но пази това в тайна, за да избегне скандал по време на предстоящата конференция на Консевративната партия, твърди в. ”Сънди таймс”.
 
Тереза Мей със сигурност ще има сблъсък с антиевропейски настроените депутати след днешното разкритие на вестник "Сънди таймс", че е готова да плати 50 милиарда паунда като сметка по развода с ЕС само и само да започне търговски преговори. Според вестника, тя е инструктирала нейните служители да изготвят планове за плащания между 7 и 17 милиарда годишно в продължение на три години след като Великобритания напусне организацията, цитира БНР.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 254 |08.12.2025 Зеленски: Лондонските разговори завършиха с оформен 20-точков мирен план . 0| 390 |08.12.2025 Financial Times: Николай Младенов е фаворит да оглави управленската структура в Газа . 0| 697 |08.12.2025 Брутален побой в „Люлин“: Двама ранени, двама задържани . 0| 655 |08.12.2025 Никола Цолов с трофей във Формула 3 и обещаващ дебют във Формула 2

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads