Реклама / Ads
8| 5943 |09.06.2012 НОВИНИ

Няколко коли на сгазиха майка на АМ Тракия

.
Младата жена опитала да пресече платното с детска количка, в която имало дете на година и половина. То оцеляло като по чудо.
 

Млада жена загина, след като бе блъсната последователно от няколко автомобила на магистрала "Тракия" при 121-километър, съобщиха от КАТ "Пътна полиция”.

 

27-годишната жена се опитала да пресече платното с детска количка, в която е имало дете на година и половина. Жената е ударена от няколко коли подред и е загинала на място. Детето е оцеляло като по чудо и е настанено в болница в Пловдив без сериозни наранявания.

 

Причините за решението на жената да пресича магистрален път не са известни.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 3703 |01.11.2024 Преди да се обърне в насрещното на "Тракия": 25-годишният шофьор минал 27 звена от мантинелата и 27 колчета . 0| 3038 |22.10.2024 Верижна катастрофа на АМ "Тракия": Пострадали при сблъсък на микробус и три автомобила . 2| 3344 |07.10.2024 Двама загинали при катастрофата на "Тракия" вчера. Очевидно това е сигнал за някакъв проблем . 0| 2943 |12.08.2022 Загиналата жена на АМ ”Тракия” с детето си, е била бременна

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads