Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
11| 6908 | НОВИНИ

Ангел Джамбазки: Станишев и Борисов да си се щипкат, колкото си искат

Ангел Джамбазки: Станишев и Борисов да си се щипкат, колкото си искат
"Всеки има право да се излага и да се прави на интересен, но да се упражняваш върху знамето, символите на българската нация е недостойно", заяви в студиото на сутрешния блок на Нова телевизия зам. - председателят на ВМРО Ангел Джамбазки относно песента на Мишо Шамара "Бяло, зелено, червено".
 

Той заяви още, че е друг въпросът вече дали Сергей Станишев ще пее тази песен пред ПЕС.

Според социолога Андрей Райчев, с тази песен на Биг Ша партиите вече влизат в предизборна битка. По думите му, този сблъсък е бил трагичен за управляващите и успешен за опозицията. Въпреки това Райчев коментира, че текстът на песента е класическа глупост.

"Три години след издаването на тази песен, бе изключителна глупост прокуратурата да се намеси в едно творчество и особено в  субкултурата на рапърите", заяви още социологът. Райчев коментира вчерашната изява на Сергей Станишев в парламента. "Ясно е, че той се гаври с ГЕРБ", каза той.

Джамбазки също заяви, че няма нищо лошо Станишев се  гаври с Бойко Борисов имайки предвид, че БСП е опозиция на ГЕРБ. Той обаче отправи забележка, че е нередно да се намесват държавните символи в скандала между двете партии. "Да си се щипкат, закачат иначе, колкото си искат", добави  още Ангел Джамбазки.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Ангел Семерджиев: Производителите на зелена енергия да си платят скъпия ток 50| 7601 | Ангел Семерджиев: Производителите на зелена енергия да си платят скъпия ток Георги Ангелов от ВАС е новият член на КС 5| 5931 | Георги Ангелов от ВАС е новият член на КС Катуница година след гибелта на Ангел и Павел: Няма да забравим! 1| 6310 | Катуница година след гибелта на Ангел и Павел: Няма да забравим! Станишев се пита и си отговаря в парламента 28| 5818 | Станишев се пита и си отговаря в парламента

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads