Реклама / Ads
1| 9656 |22.01.2013 НОВИНИ

Брутално! Пиян шофьор кара разбита кола с труп в нея! (видео)

.
Шофьор от руския град Ярославъл събра очите на местните полицаи, след като кара километри със смачканата си в катастрофа кола - при това с мътрвец зад себе си.
 

36-годишният Сергей Мешалкин се качил мъртвопиян в своята "Тойота Корола". Така и не разбрал как в един момент се набутал в насрещното, където се завъртял и се натресъл в маршрутка с 20 пътници. Никой от автобуса не пострадал.

За разлика от спътника на пияния шофьор, който буквално бил размазан на задната седалка, където се возел.

Свирепият удар превъърнал леката кола в куп железни отломки за вторични суровини. Но пияният шофьор не се отказал, а продължил пътя си. Очевидци, цитирани от Нюзру, твърдят, че Мешалкин изминал по този начин цели 5 километра! Преди окончателно да спре, предизвикал още една катастрофа, удряйки "Субару", което идвало отдясно и имало предимство.

Накрая шофьорът отклонил колата в някакъв двор и спрял, след което се опитал да избяга. Бдителен минувач видял как олюляващият се мъж излиза от колата и се обадил в полицията. Униформените го задържали след минути.

Пиянският рейд на Мишалкин из Ярославъл бит заснет с мобилен телефон и качен от местната полиция в мрежата.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 2625 |09.12.2025 Ликвидация на международните легиони в Украйна . 3| 3858 |09.12.2025 Мицкоски: В Северна Македония няма да бъдат строени центрове за мигранти . 4| 2581 |09.12.2025 Еднa гoдинa вeчe Pycия нe плaщa пeнcии нa гpaждaнитe cи y нac . 7| 2189 |09.12.2025 Зеленски е готов за избори в Украйна, отговори на Тръмп след среща с Мелони

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads