Реклама / Ads
26| 6366 |02.04.2013 НОВИНИ

Надежда Нейнски отказала да е водач на листи заради Европа

.
Надежда Нейнски и Мартин Димитров са канени за водачи на листи, но самата евродепутатка отказала с мотив, че докато е на служба в Европа, няма как да подведе избирателите си.
 

Това обяви Веселин Методиев от ДСБ, който ще води листа в Бургас, пред bTV. Вчера ДСБ се регистрира в ЦИК, но "Синьо единство" на Нейнски и Димитров пожела да бъде заличено за вота. Ние сме заедно с тях в районните избирателни комисии и в секциите, нашето партньорство не е само за вота на 12 май, а е дългосрочен процес, посочи Методиев.

Нека наречем обща грешката между ДСБ и „Единство", отговори Веселин Методиев защо не се стигна до общо явяване на изборите. Нашите листи са отворени до крайния срок на регистрация и ще се радваме там да влязат представители на „Единство".

Той обясни, че причината хората на Костов и тези на Нейнски да не се прегърнат е в това, че са били несръчни в даден момент. Според Методиев проблемът в това бил чисто технически.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 3563 |20.06.2024 Калоян Методиев със скандални разкрития: Външни хора са карали с физическо насилие да гласуват за изключването ми . 6| 3788 |27.04.2024 "Трябва да сме смели". НСО сваля охраната на акад. Денков, ПП-ДБ - склонни да преговарят с ГЕРБ след изборите . 39| 5814 |18.12.2013 "Единство" на Мартин Димитров се споразумя с ДСБ . 60| 6398 |04.04.2013 "Синьо Единство" окончателно се разграничи от Костов

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads