Реклама / Ads
65| 5961 |11.04.2013 НОВИНИ

Коалиция на ГЕРБ с БСП, Атака или ДПС - невъзможна

.
Цветан Цветанов
Политическа партия ГЕРБ няма да се коалира никога с БСП, с Атака и с ДПС, съобщи в Благоевград зам.-шефът на ГЕРБ Цветан Цветанов.
 

Политическа партия ГЕРБ участва самостоятелно на предстоящите избори, както го е правила през последните шест години. На база резултата, който ще получим от избирателите, ще формираме правителство, ако имаме възможност.

Ако това не се случи, тогава ще търсим подкрепа сред останалите политически сили единствено в интерес на България, поясни Цветанов, но по темата възможна ли е коалиция между ГЕРБ и "България на гражданите" на Меглена Кунева, Цветанов поиска първо да се види кои политически сили ще влязат в следващото НС. 
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 205 |08.12.2025 Зеленски: Лондонските разговори завършиха с оформен 20-точков мирен план . 0| 341 |08.12.2025 Financial Times: Николай Младенов е фаворит да оглави управленската структура в Газа . 0| 656 |08.12.2025 Брутален побой в „Люлин“: Двама ранени, двама задържани . 0| 626 |08.12.2025 Никола Цолов с трофей във Формула 3 и обещаващ дебют във Формула 2

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads