Реклама / Ads
49| 5741 |15.04.2013 НОВИНИ

Цветанов: Прокуратурата има предпоставки, няма доказателства

.
Източник: Булфото
Досъдебното производство трябва да приключи, за да бъдем обективни в оценките.
 

Това каза пред журналисти в Елин Пелин Цветан Цветанов, заместник-председател на ПП ГЕРБ и бивш министър на вътрешните работи, на въпрос за коментар на резултатите от проверката на Прокуратурата по сигнала с подслушването, внесен от Сергей Станишев.Предпоставки е едно, доказателство е друго, каза Цветанов, по повод констатацията на прокуратурата, че има редица нарушения в използването на автомобила за наблюдение.

Извършена е една проверка в много кратки срокове на този етап и на база на тази констатация, която има от тази проверка, е образувано досъдебно производство спрямо длъжностни лица, които имат пряко отношение към контрола, който трябва да бъде осъществяван. Нека това досъдебно производство да приключи, за да бъдем обективни в оценките, които даваме, каза Цветан Цветанов в Елин Пелин.

За 17,20 часа е обявено изявление на Цветанов за скандала с подслушването. Според запознати той няма да се изтегли от политиката.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 5| 2252 |08.12.2025 Зеленски: Лондонските разговори завършиха с оформен 20-точков мирен план . 0| 1942 |08.12.2025 Financial Times: Николай Младенов е фаворит да оглави управленската структура в Газа . 0| 2144 |08.12.2025 Брутален побой в „Люлин“: Двама ранени, двама задържани . 0| 2076 |08.12.2025 Никола Цолов с трофей във Формула 3 и обещаващ дебют във Формула 2

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads