Реклама / Ads
28| 5764 |16.10.2013 НОВИНИ

Има кворум за вота на недоверие! Сидеров: ГЕРБ нямат аргументи

.
Има кворум за днешното заседание, на което по програма има дебати по внесения от ГЕРБ втори вот на недоверие срещу кабинета "Орешарски". Депутатите от ГЕРБ и "Атака" ще участват в дебатите.
 

На влизане в парламента лидерът на "Атака" Волен Сидеров каза, че за да присъстват на днешното заседание, националистите са отменили ангажиментите си в Австрия. Той посочи, че "Атака" не подкрепя правителството, а е негов коректив. "Не знам какви аргументи имат ГЕРБ за вота на недоверие", заяви Сидеров.

Очаквайте подробности!
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 202 |08.12.2025 България иска информация от Турция за танкера „Кайрос“ . 0| 138 |08.12.2025 Обрат: Paramount прескача Netflix със $108 млрд. оферта за цялата Warner Bros . 0| 321 |08.12.2025 Бюджет 2026 влиза в НС: Кабинетът одобри окончателния проект в евро . 0| 367 |08.12.2025 Напук на Ню Йорк и Калифорния: Тръмп въвежда единни федерални регулации за AI

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads