Реклама / Ads
4| 6221 |30.10.2013 НОВИНИ

Фидосова хвърли оставка и в ГЕРБ- Монтана!

.
Искра Фидосова е подала преди дни оставка като областен координатор на ГЕРБ в Монтана. Това съобщи зам. председателят на парламентарната група на партията Красимир Велчев в Лом.
 

"Не зная точно кога е станало, но е наскоро. Трябва да се свика Изпълнителната комисия, за да обсъди дали да приеме оставката и евантуално да избере нов областен лидер - временен или постоянен", каза още Велчев. Той сподели, че вече се обсъждат имена за наследници на Фидосова, но още няма фаворит.


"Колкото по-скоро се реши този проблем, толкова по-добре за региона", подчерта Велчев. Искра Фидосова обаче ще остане редови член на партия ГЕРБ, уточни той.

В сайта на ГЕРБ, въпреки че бе отстранена от всички национални постове в партията, Фидосова все още се води като член на Изпълнителната комисия. "Това е технически пропуск", каза Велчев.

По повод студентските протести и напрежението в страната зам. председателят на парламентарната група на ГЕРБ коментира, че е трудно да се прогнозира ситуацията, след като БСП и ДПС са в коалиция, на която липсват принципи и морал. "Хора без морал могат да стигнат и до крайности! Не изключвам да има и насилие", заяви Красимир Велчев.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 5| 3407 |08.12.2025 Зеленски: Лондонските разговори завършиха с оформен 20-точков мирен план . 0| 2178 |08.12.2025 Financial Times: Николай Младенов е фаворит да оглави управленската структура в Газа . 1| 2192 |08.12.2025 Брутален побой в „Люлин“: Двама ранени, двама задържани . 0| 2170 |08.12.2025 Никола Цолов с трофей във Формула 3 и обещаващ дебют във Формула 2

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads