Реклама / Ads
3| 7294 |07.11.2013 НОВИНИ

Изписаха наръганото от алжирец момиче

.
Виктория Христова, която беше наръгана от алжиреца Салахедин Бин Аладин, е изписана от "Пирогов", съобщиха от пресцентъра на здравното заведение. От там допълват, че не се налага да се провежда допълнително лечение в домашни условия.
 

Пациентката беше приета по спешност с рани в областта на главата, шията и ръцете. Раните й бяха обработени под упойка и тя беше настанена в травматологията на болницата.

20-годишното момиче бе нападнато в събота срещу неделя в магазин в центъра на София, където работи.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 3144 |14.02.2025 27 общо са жените, потърсили лекарска помощ, след ботокса на Арина Осипова . 4| 3706 |06.02.2025 "С ясно съзнание наръгах хората": Надежда Кондева отива в психиатричната клиника към затвора в Ловеч . 0| 3137 |31.01.2025 Здравното министерство се изказа за ботокса . 3| 3513 |31.01.2025 Втора жена от същото козметично студио е в „Пирогов“ след ботокс

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads