Реклама / Ads
9| 8862 |14.12.2013 НОВИНИ

Порноклипът с епископ Борис бил менте

.
В навечерието на изборите за варненски митрополит се появи компрометиращо клипче за един от фаворитите за мястото - дядо Борис. Видеото бе качено снощи в YouTube, а в описанието пишеше, че главното действащо лице е дядо Борис. Заради сексуалните сцени в него обаче то почти моментално бе изтрито от администраторите на най-големия световен сайт за видеообмен.
 

Кадрите не показват лица, но от гласовете и телата авторите на компромата правят извода, че става въпрос за оргии в Бачковския манастир с участието на игумена му Борис, икономката Румяна и три монахини.

Според отец Димитър Амбарев материалът е чиста проба компромат. Пред Нова телевизия той бе категоричен, че нито мъжът е дядо Борис, нито жените са монахини. Според него причината за анонимно разпространените кадри е уронване на престижа на бачковския епископ преди избора за варненски митрополит.

"Бих се заклел, че това не е Борис. Тези жени не са облечени в монашески дрехи. Освен това монахините не носят бижута. Става въпрос за омаскаряване преди вота", отсече Амбарев.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 112 |08.12.2025 Politico: Вашингтон настоява Киев да се откаже от целия Донбас . 0| 165 |08.12.2025 7,6 по Рихтер: Мощен трус разтърси Япония, очаква сe цунами до три метра . 0| 346 |08.12.2025 България иска информация от Турция за танкера „Кайрос“ . 0| 327 |08.12.2025 Обрат: Paramount прескача Netflix със $108 млрд. оферта за цялата Warner Bros

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads