Реклама / Ads
10| 6197 |28.12.2013 НОВИНИ

Плевнелиев отмаря във вилата си в Баня

.
Президентът Росен Плевнелиев ще прекара почивните дни до 30 декември в луксозната си къща в разложкото село Баня. Четирима охранители му вече са пристигнали и са се настанили в местен хотел, съобщава struma.bg. Обикновено при визитите на държавния глава охраната пристига ден по-рано. Очакваше се президентът да пристигне снощи.На 31 декември Росен Плевнелиев ще отпътува от Баня, но ще се върне отново на 3 януари и ще остане до 5 януари.
 

Най-вероятно Нова година държавният глава ще посрещне в София.

Президентът не е посещавал разложкото село Баня от откриването на джаз фестивала в Банско през месец август, когато остана само една нощ в имението си. Хората, които се грижат за луксозната му къща, са изключително дискретни, поради което местните хора рядко разбират за кратките почивки на Росен Плевнелиев в селото.

Мястото е изключително спокойно, с прекрасен изглед към Рила и Пирин и е идеално за почивка и усамотение. Съседи на Росен Плевнелиев са братята Иво и Александър Прокопиеви.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 272 |08.12.2025 Зеленски: Лондонските разговори завършиха с оформен 20-точков мирен план . 0| 407 |08.12.2025 Financial Times: Николай Младенов е фаворит да оглави управленската структура в Газа . 0| 699 |08.12.2025 Брутален побой в „Люлин“: Двама ранени, двама задържани . 0| 665 |08.12.2025 Никола Цолов с трофей във Формула 3 и обещаващ дебют във Формула 2

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads