Реклама / Ads
9| 6449 |08.02.2014 НОВИНИ

Ревизоро: Орешарски да взима сабята и да почва да реже глави

.
Емил Димитров-Ревизоро
Година и половина митниците са на автопилот, заяви по НТВ Емил Димитров-Ревизоро. Преди година имаше доклад, в който служители на АМ в Южна България бяха описани.
 

Ваньо Танов така и не можа да го разкаже публично, защото не му позволиха, но поне успя да уволни част от тях. Сега обаче върнаха някои и той злорадства, лесно му е, защото знае и казва, че са "хайдуци".

Всички имат този доклад, но не са го отваряли, не са го чели, каза още Ревизоро. 

Чувал съм, че се готвят да вземат бизнеса на В. Златев. Друг е въпросът дали ще успеят. Може да извъртят същия номер като на Гриша Ганчев, предвиди Димитров и каза, че навсякъде имало преразпределяне.

Ревизоро обясни, че обикновено цигарените заводи работели денем с бандероли, нощем - без, изкарват се по нелегални складове и се пускат в мрежата. Другият начин бил цигарите да се изкарат навън в чужбина, разкарват се надолу-надолу, за да паднат батериите на джи пи есите и после се вкарват обратно. 

В Митниците реформите трябва да станат през първите 3 месеца, каза Ревизоро. И препоръча Орешарски да взима сабята и да почва да реже глави.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 758 |08.12.2025 Зеленски: Лондонските разговори завършиха с оформен 20-точков мирен план . 0| 837 |08.12.2025 Financial Times: Николай Младенов е фаворит да оглави управленската структура в Газа . 0| 1116 |08.12.2025 Брутален побой в „Люлин“: Двама ранени, двама задържани . 0| 1019 |08.12.2025 Никола Цолов с трофей във Формула 3 и обещаващ дебют във Формула 2

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads