Реклама / Ads
13| 9693 |19.04.2014 НОВИНИ

4-ма младежи срещнаха смъртта край Сандански

.
Тежка катастрофа на главен път Е-79 край курортния град Сандански отне живота на четирима, съобщиха от полицията в Областна дирекция на МВР Благоевград. Сблъсъкът е бил между джип, пътуващ в посока София, и лек автомобил, движещ се в посока Сандански.
 

Двамата братя Тегови от Петрич и приятелките им Стефка и Траянка са загиналите в тежката катастрофа, съобщи struma.com. Младежите, които са на възраст 25-28 години са пътували да празнуват с приятели великденските празници.

Момчетата учили в Лесотехническия университет в София, Димитър и Траянка били сгодени. Трагедията е жестока, черната новина обиколи мълниеносно Петрич и Яворница, откъдето са момичетата.

Друга катастрофа в района на село Тулово, на пътя между Казанлък и Стара Загора, отне живота на шофьор. Ударили са се автомобил и ТИР с турска регистрация.

При сблъсъка леката кола се е подпалила. Водачът е загинал в пламъците. Шофьорът на турския камион е с наранявания по главата и охлузвания по тялото. Настанен в старозагорската болница без опасност за живота.

25 души са били ранени в 19 тежки пътни инцидента през изминалото денонощие, съобщиха от Съюза на българските автомобилисти.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 1225 |10.12.2025 САЩ удължиха срока за продажбата на активите на „Лукойл“ до 17 януари . 1| 1513 |10.12.2025 Тирамисуто вече е нематериално културно наследство. Как Италия стигна до признанието? . 4| 1652 |10.12.2025 Исландия също ще бойкотира „Евровизия 2026“ заради Израел . 9| 1928 |10.12.2025 Тръмп разклаща доверието: Европа вече подготвя отбраната си без САЩ

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads