Реклама / Ads
2| 5496 |27.05.2014 НОВИНИ

Пиян джигит уби съпругата си и рани тежко децата си

.
Снимка: Архив Източник: Булфото
Пиян шофьор, без шофьорска книжка прeдизвика тежка катастрофа на пътя между селата Острово и Брестовене. При нея загина съпругата му, а двете му деца се борят за живота си в болница, съобщиха от ОДП-Разград. 36-годишният Т.М. от село Брестовене управлявал "Фолксваген Бора" с висока скорост, на завой изгубил контрол над возилото, излязъл от пътното платно, ударил се в крайпътно дърво, след което автомобилът се завъртял в обратна посока и спрял в крайпътна нива на около 20 метра от пътя.
 

 

При катастрофата от колата изхвърчала 32-годишна Е.А., която седяла на предната седалка без обезопасителен колан.  Жената загинала на място. На задната седалка в автомобила пътували двете им деца – 13-годишната С.Р. и 8-годишният Р.Р. Момченцето е със счупен таз, дясно бедро и дясна ключица. То е настанено в реанимацията на разградската болница, с опасност за живота. В Хирургично отделение е откарана сестричката му, която е с комоцио, но в стабилно състояние.

При пробата на шофьора дрегерът отчел 1,79 промила алкохол в издишания въздух. Полицаите установили, че Т.М освен пиян, е нямал и шофьорска книжка.  По случая се води досъдебно производство.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 2337 |09.12.2025 Ликвидация на международните легиони в Украйна . 3| 2769 |09.12.2025 Мицкоски: В Северна Македония няма да бъдат строени центрове за мигранти . 4| 2289 |09.12.2025 Еднa гoдинa вeчe Pycия нe плaщa пeнcии нa гpaждaнитe cи y нac . 7| 2170 |09.12.2025 Зеленски е готов за избори в Украйна, отговори на Тръмп след среща с Мелони

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads