Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
33| 6879 | НОВИНИ

Буруджиева отрече да е нарекла Николай Добрев цървул

Буруджиева отрече да е нарекла Николай Добрев цървул
На въпрос на водещия на "Още от деня" дали е казала думите, че Кирил Добрев е цървул като баща си, Татяна Буруджиева от БСП отрече да го е нарекла точно така.Но не скри че е имало конфликт и размяна на остри реплики между двамата.
 

По думите и стана ясно, че тя е работила добре с покойния Николай Добрев и посъветва сина му, че всеки трябва сам да носи кръста в живота си.

Аз лично съм за парламентарна република, а не за президентска, коментира тя по повод изказванията на бившия конституционен съдия Георги Марков, който се обяви за повече правомощия на президента в държавата. В БСП сме по-скоро за германската, смесена система,отбеляза тя.

Станишев за нас е много по-полезен в Европа. Ние нямаме друг политик, който да ни представи там, продължи депутатката. Когато става дума за една партия като БСП, нещата опират до диалог, а не до натиск, по думите й. БСП сигурно е единствената партия, чието ръководство е единно. Може би това е единствената партия, в която, когато експертите си казват мнението, решението се взима от политиците. И това е основното правило, на което учим студентите по политология, подчерта Буруджиева.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Ужасия! Буруджиева към Добрев: И ти си същият цървул като баща си! 119| 23661 | Ужасия! Буруджиева към Добрев: И ти си същият цървул като баща си! Няма договорка между ДПС и ГЕРБ, отрече Лютви Местан 2| 5495 | Няма договорка между ДПС и ГЕРБ, отрече Лютви Местан Кристалина Георгиева отрече да става премиер 9| 5544 | Кристалина Георгиева отрече да става премиер Буруджиева: Кабинетът "Орешарски" върви по утъпкания път на дясната политика 107| 5676 | Буруджиева: Кабинетът "Орешарски" върви по утъпкания път на дясната политика

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads