Реклама / Ads
16| 6467 |29.06.2014 НОВИНИ

Драконовски мерки на пленум на БСП

.
При драконовски мерки за сигурност срещу изтичане на информация ще се проведе в понеделник заседанието на Националния съвет на БСП, научи Стандарт.Пленумът е от 12,00 часа на "Позитано" 20, но в него ще участват само членовете на НС на БСП.
 

Дори депутатите от левицата, които по принцип имат право да са в залата, този път няма да бъдат допуснати. И ще трябва да изчакат решенията на пленума пред централата на БСП. В понеделник соцлидерът Сергей Станишев се очаква да направи промени в състава на Изпълнителното бюро на партията.

Неофициалните коментари са, че икономическият министър Драгомир Стойнев ще бъде предложен от Станишев за член на ръководството на партията. Новият шеф на депутатите от "Коалиция за България" Атанас Мерджанов също ще влезе в ИБ на БСП. Шефът на МВР комисията в парламента бе личният фаворит на соцлидера Сергей Станишев за председател на ПГ на КБ. Мерджанов бе гласуван последователно на Изпълнително бюро и на закритото заседание на червените депутати във вторник вечерта.

Очакванията са в ръководството да се направят смени заради новите председатели на столичните социалисти и младежите. И на мястото на Анна Янева да влезе Калоян Паргов, а на мястото на Явор Гечев - Вероника Делибалтова.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 99 |10.12.2025 Исландия също ще бойкотира „Евровизия 2026“ заради Израел . 1| 232 |10.12.2025 Тръмп разклаща доверието: Европа вече подготвя отбраната си без САЩ . 1| 507 |10.12.2025 По-добре късно, отколкото никога: България излиза от „Интерспутник“ . 0| 624 |10.12.2025 „Операция „Пирати 3“: България води най-мащабната европейска акция за 2025 г.“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads