Реклама / Ads
19| 5348 |23.07.2014 НОВИНИ

Кутев:Влязохме в история, когато няма да има дълги правителства

.
Италиански сценарий за властта в България прогнозира по БНТ социалистът Антон Кутев. Не очаквам че ще има стабилно управление на следващото правителство, каквото и да е. В рамките на една година предвиждам подобен сценарий като сега, каза още той.
 

 

"Не се получи коалиция, нямаше коалиционна култура, а егоизъм. ДПС трябва да си дадат сметка, че този комфорт, който сега имаха, никога повече няма да го имат", каза още Кутев.  Когато опитахме да поставим повече партийност в правителството, Местан го развали, каза още народният представител. 

 

Той смята, че бъдещето на ДПС е да подкрепи ГЕРБ и "да извадят от това дивиденти".

 

"Кой бил предложил Пеевски – че кой може да е, като е от ДПС", каза Кутев.


Бихме могли да имаме съюзници. В момента трябва да защитаваме интересите на нашите избиратели. Ако може ще имаме, но в никакъв случай  с цената на компромис.Ситуацията е динамична. Ако излезем в опозиция БСП ще се оздрави.БСП сме били в опозиция,забранявани и пак сме оживявали, показа оптимизъм социалистът.

Нямало е по-тежко управление от това на Орешарски. той е качествен човек и не бива да се отказва от политиката, коментира думи на премиера Кутев.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 500 |08.12.2025 Зеленски: Лондонските разговори завършиха с оформен 20-точков мирен план . 0| 607 |08.12.2025 Financial Times: Николай Младенов е фаворит да оглави управленската структура в Газа . 0| 879 |08.12.2025 Брутален побой в „Люлин“: Двама ранени, двама задържани . 0| 815 |08.12.2025 Никола Цолов с трофей във Формула 3 и обещаващ дебют във Формула 2

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads