Реклама / Ads
7| 8705 |05.08.2014 НОВИНИ

Ще къкри военен казан в Мизия

.
Военно-полева кухня се разкрива в Мизия. Армейският казан ще къкри под надзора на Министерство на отбраната и от Българския Червен кръст, съобщиха от пресцентъра на БЧК.
 

За да започне приготвянето на топла храна за пострадалото население колкото е възможно по-бързо, БЧК отново призовава производителите и търговските вериги за дарения на необходимите за това продукти. "Много от желаещите да помогнат вместо да изпратят SMS набират обявения от БЧК дарителски номер 1466. Тъй като такъв номер няма, те се свързват с телефон 146, на който отговаря диспечерският пункт за пътна помощ на Съюза на българските автомобилисти.

Информираме ви, че погрешните обаждания блокират линиите за нуждаещите се от пътна помощ и хабят средства на дарителите. БЧК продължава набирането на средства за пострадалите от наводненията в страната на кратък номер 1466. Само за два дни по благотворителната кампания на БЧК са постъпили близо 100 000 лева", съобщават още от БЧК.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 252 |08.12.2025 Зеленски: Лондонските разговори завършиха с оформен 20-точков мирен план . 0| 388 |08.12.2025 Financial Times: Николай Младенов е фаворит да оглави управленската структура в Газа . 0| 697 |08.12.2025 Брутален побой в „Люлин“: Двама ранени, двама задържани . 0| 655 |08.12.2025 Никола Цолов с трофей във Формула 3 и обещаващ дебют във Формула 2

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads