Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
2| 6061 | НОВИНИ

Трагедията с асансьора заради скъсани въжета

Трагедията с асансьора заради скъсани въжета
Трагедията със столичния асансьор станала заради скъсани въжета. Това станало ясно по време на първоначалния оглед, съобщиха за Фрог нюз източници от полицията.
 

 

Фирмата, която се грижи за поддръжката на съоръжението е „Витоша лифт”. За последно преглед е бил направен на 6 април т. г. Подмяна на механизмите е имало преди 4-5 години, спомниха си живущи в блока. Ранената 41-годишна Мария Ваклинова е в кома, за сега не се знае дали ще оцелее.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
ЕК компенисира производителите заради руското ембарго 0| 5089 | ЕК компенисира производителите заради руското ембарго 23 деца евакуирани в лагера в Кранево заради пожар 0| 5282 | 23 деца евакуирани в лагера в Кранево заради пожар Експерти: Обществото не вярва на БНБ заради КТБ  7| 6019 | Експерти: Обществото не вярва на БНБ заради КТБ Шефът на БЧК: Трагедията в Мизия нямаше да стане, ако човекът си беше на място 8| 5440 | Шефът на БЧК: Трагедията в Мизия нямаше да стане, ако човекът си беше на място

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads