Реклама / Ads
0| 5785 |21.08.2014 НОВИНИ

Обеси се бащата на удавената Валя

.
Бащата на медицинската сестра Валентина Иванова, която се хвърли в морета през пролетта се е обесил. Иван Иванов, който имал психични проблеми е сложил край на живота си в семейната къща в Лозово.
 

Той бил открит да виси на тавана безжизнен около 16, 30 часа днес  от сина си. Предполага се, че човекът не е могъл да преодолее загубата на дъщеря си, която реши да се самоубие от любовна мъка по местен заболекар. След като новината за обесилия се мъж обходи Лозово всички останаха потресени. Това е трети подобен инцидент във фамилията, разказват местни. Те припомнят, че чичото и бабата на Валя също са отишли в отвъдното, като са сложили примка на шията. Има данни, че приживе отношенията между бащата и Валя били изострени. Иван Иванов дори не искаше да се дава гласност по време на нейното издирване. Заради това влезе в конфликт с приятелеля й-полицай. Има данни, че Валя също е имала проблеми с психиката. това наложило майка й да я води на специалист.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 769 |08.12.2025 Зеленски: Лондонските разговори завършиха с оформен 20-точков мирен план . 0| 852 |08.12.2025 Financial Times: Николай Младенов е фаворит да оглави управленската структура в Газа . 0| 1116 |08.12.2025 Брутален побой в „Люлин“: Двама ранени, двама задържани . 0| 1031 |08.12.2025 Никола Цолов с трофей във Формула 3 и обещаващ дебют във Формула 2

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads