Реклама / Ads
0| 5119 |27.08.2014 НОВИНИ

БАБХ пред Фрог: Смъртта на животните в зоопарка ясна другата седмица

.
Съмняваме се днес да стане ясна причината за смъртта на животните от столичния зоопарк, заявиха пред Фрог нюз от пресцентъра на БАБХ. Кметът на София Йорданка Фандъкова е обещала, че истината ще се знае в сряда, но това е малко вероятно, допълват от агенцията.
 

Бактериалното изследване може би ще е готово до края на работния ден. Трябва обаче да се изследват пробите от храната и органите на умрелите животни, които са били взети вчера, разясниха от БАБХ.

 

Категорично животните не са били заразени от син език, подчертават от БАБХ.

 

Не се изключва и вероятността обитателите на парка да са били умъртвени от човек. Записите от камерите на зоологическата картина ще бъдат прегледани при необходимост.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 37 |10.12.2025 Нови маршрути на градския транспорт в „Подуяне“ заради метрото . 0| 100 |10.12.2025 Загуби за милиони инкасира бизнеса заради протестите в Гърция, МВнР и МВР нехаят . 0| 208 |10.12.2025 Протест и обещания: Какво реши здравното министерство за заплатите на медицинските специалисти . 2| 289 |10.12.2025 Папа Лъв XIV: Изявленията на Тръмп целят да разрушат съюза между САЩ и Европа

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads