Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
2| 4894 | НОВИНИ

Смениха шефа на шуменската полиция

МВР
МВР
Вътрешният министър Йордан Бакалов смени шефа на шуменската полиция. Така в стола на Валентин Александров вече ще седи Илиян Николов.
 

Твърди се, че досегашният началник е бил близък на депутата от БСП Димитър Дъбов. Според местни ченгета именно той издигнал Александров на високия пост.

Илиян Николов работи в системата на МВР от 1995 г. като до настоящия момент е преминал през всички нива в йерархията на ОД на МВР. От средата на месец март 2011 г. е началник на РУ на МВР - Велики Преслав, а от края на месец октомври 2013 г. е началник на РУ на МВР - Шумен. Николов е възпитаник на Академията на МВР. Женен с две деца.

Както Фрог писа преди броени дни бяха сменени и началниците на дирекция "Вътрешна сигурност" и "Инспекторат".

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Уволниха шефа на пристанище Бургас 3| 5726 | Уволниха шефа на пристанище Бургас Рокади в МВР! Смениха шефовете на Инспектората и на Вътрешна сигурност 12| 12511 | Рокади в МВР! Смениха шефовете на Инспектората и на Вътрешна сигурност Махат шефа на военното разузнаване заради досиета 25| 11068 | Махат шефа на военното разузнаване заради досиета Уволниха шефа на агенцията по рибарството 5| 5346 | Уволниха шефа на агенцията по рибарството

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads