Реклама / Ads
1| 5038 |29.08.2014 НОВИНИ

Запорираха активи за 2 лв. на болницата в Девин

.
Частен съдебен изпълнител запорира фирмен дружествен дял на болницата в Девин на стойност 2 лева. Запорът е в полза на софийска фармацевтична фирма, която има да взема от болницата 208 639 лв. стари борчове.
 

В желанието си да удовлетвори докрай вземането, съдебният изпълнител запорирал и дружествения дял от 2 лева на МБАЛ-Девин в създадения през януари т.г. към нея "Медицински център", отбелязва нюз. бг.

 

Болницата в Девин беше затворена преди 3 години заради дългове от 1,6 млн. лв. и заработи от март т.г. отново с помощта от правителството. След това обаче заваляха запорите върху собствеността  заради старите борчове.

 

"Какво ще спечелят от запор за 2 лв.? Същият частен съдебен изпълнител за втори път прави запор на този дружествен дял за 2 лева в полза на друга фирма, на която сме длъжник. Кредиторите правят запор след запор вместо да ни дадат глътка въздух да си стъпим на крака, да имаме приходи и да им платим", коментира изпълнителният директор на болницата Радка Грозданова.

 

Частният съдебен изпълнител се занимавал с всички запори срещу болницата и Грозданова се надява на преговори за споразумение и вдигането им.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 2335 |09.12.2025 Ликвидация на международните легиони в Украйна . 3| 2739 |09.12.2025 Мицкоски: В Северна Македония няма да бъдат строени центрове за мигранти . 4| 2279 |09.12.2025 Еднa гoдинa вeчe Pycия нe плaщa пeнcии нa гpaждaнитe cи y нac . 7| 2168 |09.12.2025 Зеленски е готов за избори в Украйна, отговори на Тръмп след среща с Мелони

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads