Реклама / Ads
19| 8281 |02.09.2014 ПОЛИТИКА

Дончева: КТБ е ангажимент на "Движение 21"

.
Татяна Дончева
Дълго време се считаше, че левият електорат е абонамент на БСП, заяви по НТВ Татяна Дончева от Движение 21. Има хора, които гласуват за БСП, защото родово и фамилно са свързани с тази партия, други имат бизнес ангажименти.
 
Абонаментът приключи, хората ще могат да избират. Ние ще получим подкрепа и от хора, които искат политиката в България да прилича на политиката в други държави, посочи тя.

В тези супер кратки срокове, направени умишлено, обстоятелството, че ще предложим пълни листи във всички райони с хора, превъзхождащи останалите, е изключено. Ще се изправим като един отбор, за да променяме олигархичния модел на българската политика със сериозни хора.

С ДПС не бихме работили, защото обръчите на Доган буквално удушиха българския политически и икономически живот. Бихме работили и с ГЕРБ, и с РБ, и с АБВ, и с БСП по различни неща, каза Дончева. Позволете ми да дам възможност на тези нови хора да представят идеите си.

Ние ще имаме две ключови условия за партньорство. Едното е дейността на Цветанов и използване на системите на МВР за рекет върху бизнес. Аз съм адвокат и много добре знам за какво става въпрос. ГЕРБ нищо ново не е научил и нищо старо не е забравил. Второ, никакви котараци и кръгове с котараци. Да се разберем отсега. И трето, назначенията в правителството и на върха на администрацията трябва да бъдат прилични хора с потенциал, а не началници, които не знаят за какво става дума, заяви Дончева.

 

„Движение 21" в тази предизборна кампания ще поеме четири-пет ангажимента, които да бъдат направени. И едното тях е КТБ. Да се намери полезно решение, да могат да се запазят максимално интересите на браншовете, чиито пари са вътре - цялата енергетика, военнопромишления комплекс и т.н. и разбира се и на дребните вложители.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 20| 35478 |08.12.2025 Зеленски: Лондонските разговори завършиха с оформен 20-точков мирен план . 4| 14753 |08.12.2025 Минимална заплата €620 и много компромиси: Тристранката се разбра за Бюджет 2026 . 1| 2736 |08.12.2025 Преди година Башар Асад беше свален от власт в Сирия. Какво се случва там сега? . 4| 15064 |06.12.2025 САЩ искат до 2027 г. Европа да поеме по-голямата част от отбранителната мощ на НАТО

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads