Реклама / Ads
1| 4970 |25.09.2014 НОВИНИ

Поредна заплаха! Ирак предупреди за терористични атаки в Ню Йорк и Париж

.
Премиерът на Ирак заяви, че разузнаването на страната е разкрилo заговор за извършване на терористично нападение в метрото на Ню Йорк и Париж, съобщава АП.
 

Министър-председателят Хайдер ал Абади поясни, че му е било съобщено за плана от Багдад и че това е било работа на чуждестранни екстремисти от „Ислямска държава" в Ирак.

 

Запитан дали са запланувани атаки, той отговори: „Да". Запитан дали атаките са осуетени, той подчерта: „Не". Абади добави, че САЩ са били уведомени. Премиерът обяви информацията в кулоарите на ООН.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3379 |19.04.2024 "Джерузалем пост": Израел няма да поеме публично отговорност за удара в Иран тази нощ . 0| 4077 |05.04.2016 ИД заплаши с атаки Лондон, Рим и Берлин . 0| 4905 |29.12.2015 Убит в Сирия е близък до мозъка на атаките в Париж . 2| 4942 |18.11.2015 Прокурорът на Париж: Обезвредихме терористична клетка, готова да действа

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads