Реклама / Ads
0| 4917 |03.10.2014 НОВИНИ

Силен вятър затвори пристанище "Варна"

.
Пристанище "Варна" е затворено поради силен вятър, съобщиха от Ръководството на корабния трафик. Затворени за маневриране са и всички плавателни канали.
 

Вятърът е от североизточна посока, силата му е около 9 метра в секунда, като поривите му надхвърлят 11 метра в секунда.

 

И днес времето ще е слънчево, но температурите ще са чувствително по-ниски. През нощта облачността ще започне да се разкъсва и намалява, а утре през деня на много места в Западна и Централна България временно ще бъде и предимно слънчево.

 

По-значителна ще се задържи над крайните източни райони, където ще продължи да духа умерен вятър от североизток-север. В останалата част от страната вятърът ще е слаб.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 254 |08.12.2025 Зеленски: Лондонските разговори завършиха с оформен 20-точков мирен план . 0| 391 |08.12.2025 Financial Times: Николай Младенов е фаворит да оглави управленската структура в Газа . 0| 699 |08.12.2025 Брутален побой в „Люлин“: Двама ранени, двама задържани . 0| 655 |08.12.2025 Никола Цолов с трофей във Формула 3 и обещаващ дебют във Формула 2

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads