0| 4596 |30.10.2014 НОВИНИ

Григор Димитров загуби от Анди Мъри

.
Григор Димитров
Григор Димитров загуби от Анди Мъри с 3:6, 3:6 в осминафиналите на мастърс турнира в Париж. Българинът допусна ранни пробиви в двата сета.

Поставеният под номер 9 в основната схема Димитров записа четвърта загуба от съперника на ниво професионален тенис от шестте им мача до момента. Двамата тенисисти бяха преки конкуренти в „битката за Лондон”, като успехът на Мъри му гарантира оставане в Топ 10, а Димитров ще бъде резерва на финалния турнир на Асоциацията на професионалните тенисисти.

В четвъртфиналите на надпреварата поставеният под номер 8 в основната схема Мъри ще се изправи срещу победителя от двубоя между водача в схемата Новак Джокович (Сърбия) и Гаел Монфис (Франция).