Реклама / Ads
1| 4978 |13.11.2014 НОВИНИ

Георги Бочев: В пощенския сектор има много силно задкулисие

.
В пощенския сектор има много силно задкулисие. Това каза Георги Бочев, председател на Синдикалната федерация на съобщенията – КНСБ, по повод назначението на Деян Дънешки за главен изпълнителен директор на „Български пощи” ЕАД.
 

 Пред Фокус той обясни: „Това са хора,които се опитват вече от около 8 години да съсипят до край пощите, да ги източат и да ги приватизират. И тези процеси и сега вървят. Тези, които представляват мафията няма да се откажат от тези неща”, беше категоричен Бочев. По думите му, 80% от служителите на „Български пощи” са членове на синдикалната организация. „Нашата защита е в това да спасим пощите от разграбване и от бъдеща приватизация”, каза той. Бочев обясни, че сегашният изпълнителен директор на „Български пощи” ЕАД Деян Дънешки вече се е доказал като добър специалист в информационните технологии. По думите му, той умее да управлява и е навлязъл в спецификата на дружеството. „Това е един сполучлив избор на главен изпълнителен директор на „Български пощи” ЕАД”, допълни Бочев.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 2697 |09.12.2025 Ликвидация на международните легиони в Украйна . 3| 4182 |09.12.2025 Мицкоски: В Северна Македония няма да бъдат строени центрове за мигранти . 4| 2676 |09.12.2025 Еднa гoдинa вeчe Pycия нe плaщa пeнcии нa гpaждaнитe cи y нac . 7| 2194 |09.12.2025 Зеленски е готов за избори в Украйна, отговори на Тръмп след среща с Мелони

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads