Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
8| 5153 | НОВИНИ

Орбан изпраща полиция и армия на границата

Виктор Орбан
Виктор Орбан
Унгарският министър-председател Виктор Орбан съобщи, че ще сложи под цялостен контрол границата.
 

"След 15 септември ще има големи промени... крачка по крачка, ще сложим контрол на границата. Ще изпратим полицията, а ако получим одобрението от парламента ще изпратим и войската", каза Орбан.

 

"Не става въпрос за 150 000 мигранти, които някои искат да ги преразпределят по квоти. Не става въпрос нито за 500 000 души, както чух да твърдят в Брюксел. Става въпрос за милиони, десетки милиони, защото бежанската вълна е безкрайна", подчерта Виктор Орбан, цитиран от bTV.

 

Вчера унгарският парламент прие нов пакет от спешни антиимиграционни закони, в отговор на рекордния брой бежанци, които преминават през страната в опит да стигнат до Западна Европа.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Дама начело на разследването в Пазарджишката полиция 5| 6338 | Дама начело на разследването в Пазарджишката полиция Адв. Марковски: От мързел и липса на техника полицията не събира доказателства 17| 10566 | Адв. Марковски: От мързел и липса на техника полицията не събира доказателства Главсекът на МВР сложи протеже за шеф на полицията в Пловдив 3| 6028 | Главсекът на МВР сложи протеже за шеф на полицията в Пловдив Полицията на крак, търси двама терористи от ИД у нас 18| 7952 | Полицията на крак, търси двама терористи от ИД у нас

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads