Неделчев: Два антифашизма има-десен и сталински, агресивен
9 септември обраства с какви ли не фантастични неща - говори се за революция и въстание, заяви проф. Михаил Неделчев по НТВ. А има два антифашизма - десен, на традиционните партии и сталинският агресивен. След 9 септември доста бързо почнаха да определят десните антифашисти като моя дядо за фашисти. това трябва да бъде интерпретирано с цялата мощ на анализа, настоя литературоведът.