Реклама / Ads
3| 5081 |10.09.2015 НОВИНИ

ГЕРБ се спря на Константин Пенчев за конституционен съдия

.
Константин Пенчев
Константин Пенчев ще бъде номинацията на ГЕРБ за конституционен съдия. Това съобщи в парламента председателят на парламентарната група на ГЕРБ Цветан Цветанов
 
"Смятаме, че това е един достоен човек. Цялата парламентарна група застава зад неговата номинация. Когато започне процедурата по съответното внасяне на документите за съответните кандидати, ние ще внесем това предложение”, заяви Цветанов.

Цветан Цветанов посочи, че единственото обсъждано име за конституционен съдия е било това на Пенчев, номинацията му е съгласувана и с лидера на ГЕРБ.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 5| 2805 |08.12.2025 Зеленски: Лондонските разговори завършиха с оформен 20-точков мирен план . 0| 2150 |08.12.2025 Financial Times: Николай Младенов е фаворит да оглави управленската структура в Газа . 1| 2169 |08.12.2025 Брутален побой в „Люлин“: Двама ранени, двама задържани . 0| 2152 |08.12.2025 Никола Цолов с трофей във Формула 3 и обещаващ дебют във Формула 2

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads