Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
20| 6487 | НАРОДЕН ГЛАС

Обама номинира гей за шеф на Сухопътните сили

Обама
Обама
Президентът на САЩ Барак Обама номинира Ерик Фанинг за следващ министър на сухопътните сили - първият открит гей, който ще застане начело на войски в историята на САЩ, предаде Асошиейтед прес.Фанинг през последните 25 години е заемал различни постове в Конгреса и Пентагона.
 
В момента е заместник-министър на сухопътните сили, а преди това е бил заместник-министър на военновъздушните сили и началник на кабинета на министъра на отбраната Аш Картър.

Ако бъде утвърден от Сената, той ще смени на поста Джон Макхю, който обяви, че планира да се оттегли най-късно до 1 ноември.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Пазете се! Настъпва хаос по време на ретроградния Меркурий 0| 7664 | Пазете се! Настъпва хаос по време на ретроградния Меркурий Извънземните били глупаци, не могат да ни завладеят 3| 6410 | Извънземните били глупаци, не могат да ни завладеят Два метеора са ударили едновременно Земята 1| 6349 | Два метеора са ударили едновременно Земята „Шарли Ебдо“ скандализира с карикатури на мъртвото сирийче 19| 8178 | „Шарли Ебдо“ скандализира с карикатури на мъртвото сирийче

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads