Реклама / Ads
10| 6137 |08.11.2013 НОВИНИ

Изненада: Уволниха шефа на "Булгаргаз"

.
Изненадващо Българският енергиен холдинг реши да освободи изпълнителният директор на „Булгаргаз” Димитър Гогов. Това съобщи bTV, като се позова на високопоставен източник в енергийното министерство.
 

Официално решението не е потвърдено от пресцентъра на Министерството на икономиката енергетиката и туризма и от Българския енергиен холдинг. Но в Агенцията по вписванията вече е входирано заявление с решение на борда на директорите на Българския енергиен холдинг на мястото на Димитър Гогов да се впише бившия регионален директор в НАП Видин Шишман Чаушев.

Самият Димитър Гогов не е бил информиран за смяната.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 202 |15.12.2025 „Софийска вода“ временно ще прекъсне водоснабдяването в някои части на столицата . 2| 423 |15.12.2025 Танкерът „Кайрос“ ще бъде изтеглен до Бургаския залив . 0| 464 |15.12.2025 Външните министри на ЕС обсъждат войната в Украйна . 6| 616 |15.12.2025 Представят първи стъпки за изграждане на многоетажни квартални паркинги

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads