32| 5324 |02.01.2012 НОВИНИ

С 5 премиерски гола Тигрите победиха с 13:3

.
Отборът на „Витоша” (Бистрица) разгроми тима от арабски дипломати.

В първата футболна среща между арабски дипломати и отбора "Тигрите" от „Витоша” (Бистрица), която се игра днес, премиерът Бойко Борисов вкара 5 гола за крайния резултат от 13:3. Премиерът специално похвали играта на Вучката, за когото каза, че изживявал втора футболна младост. (Митничарят Николай Вучев стана известен след скандала със СРС-ата между Ваньо Танов и Бойко Борисов - б.р.)

Посланиците на Судан и на Йемен изразиха задоволството си от футболния мач, защото той бил първи подобен за тях. Затова му благодариха за честта да участва във футболната среща. Те пожелаха подобни мачове да има и в бъдеще.

„Тигрите” победиха с 13 на 3. Три минути преди края резултатът беше с 12:1, но Борисов поиска мачът да се продължи и точно в последвалите няколко минути арабските дипломати вкараха още два гола, а „Витоша” отбеляза един и така се оформи крайният резултат.