„Хващате ме да стягам багаж. В края на седмицата заминавам за Виена. Ще прекараме с Боби няколко дни“, сподели Емануела. Певицата призна, че по младия футболист си пада от доста време, но чак сега отношенията им успели да се развият в по-сериозна насока.
„Боби излизаше със Славея, когато се запознахме и се харесахме. После той скъса с нея, за да ми предложи да станем гаджета, но пък аз имах човек до себе си. То нашето е истинска сага“, развълнувано коментира фолкаджийката, пред pop-folk.com.