Реклама / Ads
0| 6961 |26.04.2016 ЛАЙФ СТАЙЛ

Дават на съд ”Александър Маккуин” заради сватбената рокля на Кейт Мидълтън

.
Пет години след като принц Уилям и съпругата му Кейт се ожениха, дизайнерка твърди, че роклята на херцогинята на Кеймбридж е копирана от неин дизайн. Роклята с дантела и дълъг шлейф е дело на едноименната модна къща на британския дизайнер Александър Маккуин, който се самоуби година преди кралската сватба.
 

Дизайнерката Кристин Кендъл, която има малко студио в Лондон, е подала жалба срещу модната марка на Маккуин, обвинявайки я в нарушение на авторските права. „Започнато е производство, тъй като нашият клиент е сигурен, че дизайн на компанията й е използван неправомерно и е копиран“, съобщи адвокатът на Кендъл.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 2893 |13.08.2025 Харви Уайнстийн на трети процес заради обвиненията, разпалили #MeToo . 2| 3460 |04.06.2025 Две обвинения, една жертва: Жената, която посочи и Диди, и Уайнстийн в сексуално насилие . 0| 5876 |23.04.2018 Херцогиня Кейт влезе в болница за раждане . 1| 5725 |16.11.2010 Принц Уилям ще се ожени догодина

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads